Nauka języków

Alta Linguistic

Alta Linguistic – szkoła językowa we Wrocławiu dla dzieci oraz dorosłych.

Alta Linguistic to wrocławska szkoła językowa, która powstała dzięki pasji, doświadczeniu oraz sukcesom lingwistycznym i pedagogicznym.

Celem pracowników oraz lektorów szkoły Alta Linguistic jest szybka, skuteczna i przyjemna nauka języka obcego. Uzyskiwane jest to poprzez zastosowanie metody Direct, która uważana jest za najskuteczniejszą w nauce konwersacji.

Głównym założeniem metody Direct jest to, że uczestnicy kursu mogą się ze sobą porozumieć tylko i wyłącznie w języku docelowym. Ma to przede wszystkim nauczyć ich swobody oraz poczucia komfortu podczas wypowiadania się.

Alta Linguistic oferuje kursy językowe zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Mała Lingua podzielona jest na 3 grupy wiekowe. Pierwsza z nich skierowana jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 5 lat Do drugiej grupy mogą zapisać się dzieci do 9 roku życia. Do trzeciej grupy należą dzieci w wieku od 10 do 12 lat.

Pierwszym krokiem w celu rozpoczęcia nauki jest test kwalifikacyjny, na podstawie którego kandydat przydzielany jest do odpowiedniej grupy.

Szkoła Alta Linguistic oferuje kursy z 8 języków obcych – angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego, japońskiego oraz polskiego dla obcokrajowców.


Adres: Ołtaszyńska 92c/9, 53-014 Wrocław

E-mail: office@altaling.eu

Telefon: 71 339 77 15 / 600 652 526

WWW: altaling.eu