E-commerce

Gabi centrum BHP

Sklep internetowy GABI to jakość i rzetelność doceniana przez tysiące klientów w Polsce. Firma współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu BHP takimi jak 3M, BETA, DelataPlus, Tiger, Atlas itd. Z tego powodu klienci tego sklepu mogą być pewni kupowanych produktów. Dzięki udostępnionej ofercie istnieje możliwość skompletowania pełnego ubrania roboczego wraz z dodatkami.

Wszystkie oferowane produkty są wykonane z najwyższej klasy materiałów dostosowanych do określonych warunków pracy. Każdy produkt jest przemyślany pod względem celowości jego zastosowania, tak aby posiadał wzmocnienia w określonych miejscach i służy jego użytkownikowi bardzo długo. Przykładowo dobrze dobrane obuwie robocze odpowiednio chroni stopę, zapobiega uszkodzeniom i przede wszystkim jest wygodne w noszeniu. W tym sklepie dostępne jest najróżniejsze obuwie, w różnych fasonach i o różnym przeznaczeniu.

Obuwie zimowe, nieprzemakające, do kostek, do kolan, wybór zależy od rodzaju wykonywanej pracy.  Chyba jeszcze ważniejszy od ochrony stóp jest ochrona głowy, powinien być to priorytet w każdej pracy, gdyż uszkodzenie tej części ciała jest najbardziej niebezpieczne w skutkach i może doprowadzić do trwałych obrażeń lub nawet śmierci. Sklep internetowy GABI oferuje kaski budowlane, kaski do pracy na wysokościach oraz czapki budowlane. Wszystkie te produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości i gwarantują najwyższe bezpieczeństwo pracy.

Dane firmy:
adres: Zawiła 34, 30-442, Kraków
telefon: 12 357 54 91
e-mail: joanna@bhp-gabi.pl
strona internetowa: http://www.bhp-gabi.pl