Software

ins2outs

Jesteś organizacją i szukasz skutecznej platformy do zarządzania ISO? Dzięki wykorzystaniu ins2outs, Twoje prace mogą stać się łatwiejsze.

Platforma ins2outs jest łatwym w obsłudze, intuicyjnym rozwiązaniem usprawniającym procesy zarządzania wieloma informacjami. Organizacje dzięki platformie mogą definiować własne know-how, sprawnie zarządzać certyfikatami ISO, tworzyć oraz edytować zróżnicowane procesy, angażować swój zespół do rozszerzania zasobów wewnątrzfirmowych, sprawnie zarządzać zespołem oraz jego kompetencjami, stosować nowoczesne rozwiązania związane z komunikacją jak media społecznościowe czy szkoleniowe materiały wideo. ins2outs to jasne rozwiązanie dla firm, które posiadają lub chcą posiadać certyfikaty ISO.

Istotną informacją dla organizacji jest fakt, że ins2outs spełnia wszelkie aktualne wymagania związane z RODO, tj. rozporządzenie o ochronie danych osobowych. Proste, powszechne i funkcjonalne rozwiązanie technologiczne – takie właśnie jest ins2outs – dla organizacji, które chcą wdrożyć swój system dla grupy od 1 do 100 użytkownik cena to 10 euro miesięcznie. Większe grupy mogą skorzystać z rozwiązań indywidualnych. Do głównych cech platformy zarządzającej włączamy know-how, edukację, organizację, komunikację, zarządzanie treścią.


Adres: ul. Wołowska 18, 51-116 Wrocław

E-mail: info@ins2outs.com

Telefon: 663 466 030

WWW: https://ins2outs.com