Kuchnia

Mensa Home

Porcelana od wielu lat uważana jest za symbol luksusu oraz klasy. Jej produkcję zapoczątkowali Chińczycy tysiące lat temu, a do Europy trafiła stosunkowo niedawno. W Polsce znajdziemy wiele firm oferujących produkty wykonane z porcelany, ale tylko niektóre z nich mają w swojej ofercie produkty od czołowych producentów z całego świata. Jednym z takich sklepów jest Mensa Home – jest to miejsce,  w którym znajdziemy najlepsze jakościowo towary takich marek jak:  Royal Albert oraz Bugatti. Każda pozycja w asortymencie posiada dokładny opis oraz specyfikację, co pozwala na dokonanie wyboru zgodnego z oczekiwaniami.

Większość produktów posiada gwarancję producenta, więc osoba kupująca posiada odpowiednie zabezpieczenie zakupionych przez siebie towarów. Pracownicy sklepu służą kompleksową pomocą oraz doradztwem przy doborze odpowiedniej zastawy oraz dodatków.

Mensa Home tworzy grupa specjalistów oraz pasjonatów, którzy posiadają dużą wiedzę na temat produktów porcelanowych oraz innych, przeznaczonych do użytku w kuchni. Dodatkowym atutem jest ekspresowa wysyłka – zamówienia składane do godziny 15 są przekazywane kurierowi tego samego dnia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego sprzedawcy.


Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

E-mail: sklep@mensahome.eu

Telefon: 570 600 340

WWW: MensaHome.eu