Oferty pracy

Paragona

Wyjazd za granicę wiąże się często ze stresem i niepewnością. Nasz firma stara się, aby zamieszkanie w nowym miejscu nie wiązało się z nieprzyjemnymi odczuciami. Paragona to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które zajmuje się poszukiwaniem pracy oraz organizacją wyjazdów dla osób z sektora medycznego. Pracownicy specjalizują się w obsadzaniu stanowisk w krajach zachodnich, gdzie wykwalifikowane osoby mogą liczyć na większe zarobki oraz wysoki standard życia.

Obowiązujące prawo sprzyja tego typu posunięciom, a zagraniczne szpitale często same poszukują odpowiednich specjalistów, których nie mogą znaleźć na rodzimym rynku.

Jesteśmy doświadczonym zespołem, współpracującym z placówkami w największych krajach Europy: Danii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Francji. W ramach naszych usług oferujemy kompleksowe przygotowanie do rozpoczęcia nowej pracy – zarówno dla kandydata jaki i osób, z którymi planuje wyjechać.

Nasi specjaliści przeprowadzają indywidualne kursy językowe, dzięki czemu osoby zainteresowane wyjazdem mogą w szybkim czasie nauczyć się nowego języka. W przypadku języków skandynawskich ciężko znaleźć szkoły, oferujące ich naukę, więc ciężko jest znaleźć takie kursy na własną rękę.


Adres: Al. Jana Pawła II 29, Atrium Plaza, lobby C, 00-867 Warszawa

E-mail: info@paragona.com

Telefon: +48 22 653 66 80

WWW: http://www.paragona.com/pl/strona-glowna