Rehabilitacja

Remed

Remed to specjalistyczna przychodnia rehabilitacyjna, zajmująca się rehabilitacją leczniczo-sportową. Ośrodek zapewnia profesjonalną konsultację lekarską jak i szereg zaawansowanych zabiegów rehabilitacyjnych. Na czele tej przychodni stoi wieloletni mistrz polski i mistrz świata taekwon-do i kick boxingu, który poprzez swoje doświadczenie rozumie potrzeby każdego sportowca – Piotr Szymanowski.

Remed to najlepsza grupa lekarzy specjalistów od rehabilitacji medycznej, którzy dbają o zdrowie pacjentów i skutecznie doprowadzają ich do pełnej sprawności fizycznej.

Remed zapewnia leczenie rehabilitacyjne, refundowane przez NFZ, jak i usługi komercyjne. Jedną z najbardziej polecanych, nieoperacyjnych form leczenia kręgosłupa jest trakcja, która zazwyczaj jest przeprowadzana w odcinku szyjnym lub lędźwiowym. Przychodnia Remed jest świetnie wyposażona i przygotowana na potrzeby nawet najbardziej potrzebujących pacjentów w tym osób niepełnosprawnych. Ośrodek specjalizuje się w prowadzeniu terapii w przypadku powstania stanów pourazowych, chorób reumatycznych, przewlekłych chorób układu kostno – stawowego, wszelkich wad postawy, schorzeń ortopedycznych, stanów po złamaniach i wielu innych.

O skuteczności i profesjonalizmie Remed może zapewnić ich liczne grono zadowolonych pacjentów. Jeżeli szukasz najlepszego ośrodka rehabilitacyjnego, zapoznaj się ze szczegółami oferty Remed na ich stronie internetowej lub skontaktuj się z recepcją.


Adres: ul. Krasińskiego 29, III piętro, 50-450 Wrocław

E-mail: rejestracja@remed.wroclaw.pl

Telefon: 796-442-210

WWW: remed.wroclaw.pl