Kancelarie prawne

Kancelaria Adwokacka NKR

Z naszych porad prawnych oraz innych usług skorzystało już wiele osób. Kancelaria Prawna NKR to grupa adwokatów z indywidualnym podejściem oraz sporym doświadczeniem, które wykorzystują każdego dnia pracy. Staramy się pomóc każdemu, przy czym zawsze zachowujemy pełen profesjonalizm. W zależności od potrzeb nasza oferta obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych i umów, opinii, jak i kompleksowe prowadzenie sporów sądowych – potrafimy dostosować się do każdej sprawy. Pracownicy kancelarii słyną z indywidualnego podejścia i rzetelnej oraz sumiennej pracy. Pomagamy również firmom – proponujemy pomoc przy zakładaniu działalności, sporządzanie oraz opiniowanie umów czy doradztwo prawne. Zawsze staramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Spadki

Sprawy spadkowe nie mają przed nami żadnych tajemnic –  od lat zajmujemy się pomocą w tym zakresie na terenie Katowic oraz Chorzowa. Do każdego klienta podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem, co pozwala na osiąganie dobrych rezultatów. Nasi prawnicy oferują zarówno doradztwo jaki i prowadzenie spraw sądowych, dzięki czemu nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do każdego.

Adwokat

W Kancelarii Prawnej NKR pracuje wielu doświadczonych adwokatów, co powala na szeroki zakres oferowanych usług prawnych. Prawo cywilne, karne czy prawo pracy – pomagamy wszystkim i praktycznie w każdej sprawie. Zawsze kierujemy się dobrem naszego klienta, dzięki czemu cechuje nas profesjonalizm. Chcesz uzyskać więcej szczegółów? Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z ofertą.

Porady prawne

Kancelarie NKR znajdują się na terenie Katowic i Chorzowa. Od lat udzielamy porad prawnych na najwyższym poziomie. Zachęcamy do skorzystania z pierwszej, całkowicie darmowej wizyty, na której będą mogli Państwo uzyskać wiele cennych informacji . Staramy się wiernie służyć naszym klientom, czego owocami są setki rzetelnie przeprowadzonych sprawy oraz tysiące udzielnych porad. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie poprzez naszą stronę, mailowo bądź telefonicznie.

Dane firmy:
adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice
telefon: +48 32 603 61 68
e-mail: nkr@nkr.com.pl
strona internetowa: http://www.nkr.com.pl